Święty Mikołaj w TRACZu

Święty Mikołaj w TRACZu

W Centrum Ogrodniczym TRACZ zagości Święty Mikołaj!

Wraz ze Świętym Mikołajem wchodzimy w radosny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. W każdy weekend grudnia (od 7.12 do 22.12) w naszym sklepie w Sosnowcu 35 będzie można spotkać Gwiazdora, który z radością wysłucha świątecznych życzeń wszystkich dzieci. Najmłodsi, a także całe rodziny będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Oprócz niezwykłego gościa w naszym Centrum dostępny będzie też bogaty asortyment świąteczny.

ozdoby świąteczne dekoracje świąteczne centrum ogrodnicze tracz
OŚWIETLENIE ŚWIĄTECZNE DOSTĘPNE W NASZYM CENTRUM OGRODNICZYM

Wśród oferty znajdą się przede wszystkim: bożonarodzeniowe dekoracje i upominki, świąteczne oświetlenie, gwiazdy betlejemskie oraz drzewka świąteczne.

Kiedy odwiedzi nas Święty Mikołaj? – harmonogram poniżej:

7 grudnia (sobota), godz. 12:00-18:00;
8 grudnia (niedziela), godz. 12:00-17:00;

14 grudnia (sobota), godz. 12:00-18:00;
15 grudnia (niedziela), godz. 12:00-17:00;

21 grudnia (sobota), godz. 12:00-18:00;
22 grudnia (niedziela), godz. 12:00-17:00.

 

Bogata oferta ozdób świątecznych już jest dostępna w naszym sklepie w Sosnowcu 35 (koło Strykowa). W asortymencie posiadamy dekoracje w różnej stylistyce. Oprócz klasycznych  motywów w sprzedaży dostępny jest również asortyment nowoczesny i nietuzinkowy. Co więcej w tym roku oferujemy dekoracje świąteczne w aż pięciu stylach przewodnich. Są to: “Kraina dzieciństwa”, “Leśna chatka”, “Red velvet”, “Zimowy poranek” oraz “Świąteczna dżungla”. Co sezon powiększamy tematykę bożonarodzeniową ze względu na zainteresowanie naszych klientów nowymi trendami. Serdecznie zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.