Usługi

Projektowanie ogrodów

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej zaowocowało rozwinięciem gałęzi naszej działalności. Prowadzimy internetowy sklep ogrodniczy, szkółkę i hodowlę roślin, oraz zajmujemy się projektowaniem ogrodów, zakładaniem ogrodów, a także aranżacją wnętrz roślinami. Do każdej powierzonej nam inwestycji podchodzimy w pełni indywidualnie, słuchając oczekiwań, oraz realizując potrzeby naszych klientów. Przy każdej kooperacji służymy fachową radą, oraz staramy się wykonywać naszą pracę w pełni rzetelnie, aby wspólnie osiągnąć zamierzony cel. Każdy z projektowanych ogrodów realizujemy zgodnie ze sztuką ogrodniczą oraz budowlaną, popartą doświadczeniem zdobytym na przestrzeni ponad 25 lat pracy w branży.

Zakładanie ogrodów

W naszej pracy robimy to co kochamy i co jest naszą pasją – projektujemy i zakładamy ogrody. Na swoim koncie mamy już tysiące projektów oraz realizacji na terenie Łodzi oraz okolicznych miejscowości. Wykonujemy zarówno niewielkie przydomowe ogrody, jak i aranżujemy większe powierzchnie terenów zielonych. Wybierając naszą firmę, mają Państwo pewność wyboru profesjonalistów którzy wykonają swoją pracę kompleksowo, poczynając od zaprojektowania, przez założenie, wykonanie nawierzchni, architektury, specjalnego oświetlenia, oraz systemu nawadniania całego terenu. Każdy z etapów naszej pracy konsultujemy z klientem, tak aby finalny efekt spełnił wszystkie oczekiwania osób zamawiających!

Aranżacja wnętrz roślinami

To jeszcze nie wszystko! Osoby nie posiadające przydomowych ogrodów oraz terenów które można przekształcić w ogrody, z pewnością zainteresuje opcja aranżacji wnętrz roślinami! Jako specjaliści z branży ogrodniczej zajmujemy się projektowaniem wnętrz z wykorzystaniem roślin, tak aby idealnie wkomponować naturę w dane pomieszczenie. Aranżujemy zarówno mieszkania, domy, biura, banki jak i inne powierzchnie użytkowe. W ogrodnictwie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego gorąco zachęcamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego sklepu online z artykułami ogrodniczymi!

Projektowanie ogrodów

Co jeszcze oferujemy?

Transport roślin

Oferujemy transport roślin, dbając o to aby były w pełni bezpieczne oraz miały dopływ świeżego powietrza

Obsadzanie donic

Zajmujemy się obsadzaniem donic, zapewniając roślinom odpowiednie warunki do wzrostu

Warsztaty dla dzieci

Organizujemy warsztaty ogrodnicze dla najmłodszych, przybliżając im świat botaniki oraz poszerzając ich wiedzę

Wypożyczanie roślin

Oferujemy wypożyczanie roślin na przeróżne wydarzenia oraz eventy wraz z bezpiecznym transportem

Pielęgnacja ogrodów Łódź

Pielęgnacja ogrodów

Samo zaprojektowanie i założenie ogrodu to nie wszystko. Potrzebna jest również odpowiednia pielęgnacja, która zapewni roślinom zdrowie oraz piękny wygląd. Nasi profesjonaliści wiedzą w jaki sposób zadbać o wszelkie trawy, rośliny, krzewy oraz drzewka, dzięki czemu wybierając Centrum Ogrodnicze Tracz mają Państwo pewność wyboru specjalistów z indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Ogrody Łódź i okolice

Żyjąc w większym mieście, czasem każdy z nas tęskni za bliższym kontaktem z naturą. Jak więc zaspokoić swoje potrzeby? Wystarczy skorzystać z usług naszej firmy, zlecając nam zaprojektowanie ogrodu, aranżację wybranego wnętrza roślinami lub założenie ogrodu na przydomowym terenie. Jeśli więc marzą Państwo o wyjątkowym skrawku zieleni w swoim ogródku lub o wypełnieniu swojego mieszkania roślinami, gorąco zapraszamy do kontaktu, odwiedzenia jednego z naszych punktów stacjonarnych, lub naszego sklepu internetowego! Jesteśmy do Państwa usług, i służymy fachową radą. Ogrodnictwo jest naszą pasją, więc z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą branżą! Działamy nie tylko na terenie Łodzi ale również okolicznych miejscowości.