O nas

Centrum Ogrodnicze Tracz

Nasze centrum ogrodnicze to rodzinna firma pasjonatów roślin, istniejąca na rynku już ponad 25 lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie zarówno w uprawie roślin ogrodowych jak i domowych, pozwala nam na realizację usług na najwyższym poziomie, zawsze mając na uwadze dobro klienta. W naszej ofercie posiadamy aż kilka tysięcy gatunków i odmian roślin, artykułów ogrodniczych oraz kwiatów, które można nabyć stacjonarnie w naszych punktach (przy ul. Piłsudskiego 94 na terenie parkingu CH Tulipan w Łodzi oraz w Sosnowcu koło Strykowa) lub za pośrednictwem naszego internetowego sklepu ogrodniczego. Nasi eksperci służą fachową radą oraz pomocą w przypadku pytań lub wątpliwości. Stawiamy na najwyższą jakość asortymentu dbając również o walory estetyczne, dlatego wybierając nasze centrum ogrodnicze mają Państwo gwarancję satysfakcji z dokonanych zakupów.

Centrum Ogrodnicze tracz Sklep internetowy z roślinami

Szkółka roślin Tracz

Nasz szkółka roślin to wielopokoleniowa firma, założona ponad 25 lat temu. Mamy ogromne doświadczenie w uprawie oraz sprzedaży wysyłkowej najzdrowszych dostępnych roślin, drzew, krzewów oraz artykułów ogrodniczych. Nasza praca jest równocześnie naszą pasją, co pozwala nam zapewniać materiał roślinny najwyższej jakości. Kupując u nas mogą być Państwo pewni, że rośliny bez problemu przyjmą się w ogrodzie, domu, mieszkaniu oraz biurze. Analizując pojawiające się odmiany drzew i krzewów na rynku w każdym sezonie wprowadzamy nowości i hity, więc zawsze znajdą Państwo u nas ciekawe gatunki i odmiany roślin zarówno w punktach stacjonarnych jak i w naszym internetowym sklepie ogrodniczym. Gorąco zachęcamy również do odwiedzenia naszego sklepu online, zapoznania się z naszymi usługami, a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu!

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Hodowlą roślin oraz sprzedażą produktów ogrodniczych zajmujemy się już ponad 25 lat

Pasja

Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją, dlatego wkładamy w nią całe serce

Zaangażowanie

W pełni angażujemy się w uprawę roślin, tak aby każda z nich była zdrowa i piękna

Hodowla roślin

W naszej hodowli roślin, znajdą Państwo aż kilka tysięcy pozycji takich jak: drzewa, krzewy (liściaste i iglaste), byliny i inne rośliny, a także artykuły ogrodnicze. Staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów zarówno tych indywidualnych jak i firm zajmujących się terenami zielonymi. Jako lokalna i ekologicznie świadoma firma, aktywnie włączamy się w projekty angażujące społeczeństwo do zmiany podejścia do wszechobecnej natury. Staramy się promować ekologiczne uprawy roślin, zielone przestrzenie, oraz skupiamy się na edukacji najmłodszych. Troszczymy się o wszystkie rośliny, drzewa i krzewy od samego początku uprawy, aż do ich pełnej dojrzałości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią!